Jak to u nás teď funguje

15.5.2020 | Akce

Doražte prozářit Lanovku! Už je po té dlouhé době bez vás smutná a my taky!

Jak to u nás teď funguje:

Šatny jsou zavřený, zkuste dorazit převlečený. Celý bar je uzpůsoben k rozcvičení, ponechání věcí, atd.

Kvůli tomu abychom co nejvíce rozprostřeli lidi, od zítra (úterý 28. 4.) budeme mít otevřeno od 10 hodin. Chtěl bych poprosit hlavně studenty aby dorazili dopoledne. Studentské vstupné je na tuto dobu sníženo na 100Kč (10 – 16hod).

Celá zadní část baru je rezervována pro rodiny s dětmi, abyste tam měli dostatek prostoru, kde nechat kočárek a zabavit se, atd… napište nám klidně přes FB o rezervaci.

Jsme všichni kamarádi, a proto bude těžký si udržovat odstup, je mi to jasný! Přesto prosím, snažme se o to! Domlouvejte se mezi sebou na dálku a buďtě k sobě ohleduplný. Lezení v rouškách, bude pro všechny nová zkušenost, ale zvládneme to!

Desinfekce rukou bude povinná při vstupu a doporučujeme používání tekutého mága – máme ho na baru, tak se doražte namágovat. Dle výzkumů, mágo snižuje pH pokožky. Proto prosím mágujte pořádně! Namágujte si celé dlaně, tak ať kontakt s chyty probíhá jen s namágovanou pokožkou. Lezení bez magnézia bude zakázané.

Máme pro vás připravené výborné čerstvé sandwiche, stále ještě poslední kusy Rakouských specialit (to je teď horké zboží!) Vše budeme vydávat s sebou. Konzumace bude možná mimo prostory stěny.

Půjčovna bude fungova. Zapůjčené věci vrátíte a my je necháme minimálně 24hodin bez kontaktu.

Preferujeme bezkontaktní platby.

Pro všechny je to složitá situace, chtěl bych všechny poprosit ať používají hlavu a dávají pozor na sebe i na ostatní. Přidali jsme další větráky a společně s obětavou prací našeho týmu, který bude pravidelně desinfikovat „nebezpečná“ místa budeme dělat všechno pro to, aby to u nás bylo bezpečné.

Otevíráme nyní na 3 nejhorší měsíce, které pro nás v roce jsou. Dva ještě dobré, jsme měli teď zavřeno… Budeme strašně rádi, když nás podpoříš tím, že dorazíš. Máme Přes 40 nových bouldrů! Dej si u nás sandwich, Almdudlera, nebo si kup mágo, tričko… Díky předem za to!


6.3. od 19:30 Promítání – Tanzánie / poprvé v Africe! – České Budějovice – Pavel Svoboda

Svérázný fotograf a vypravěč Pavel Svoboda se vrací do baru na Lanovce! Jaká byla naše první cesta do Afriky? Dá se projet Tanzánie s batohem na zádech? Horské túry… Více


V PÁTEK 26.6.ZAVŘENO – DĚTSKÉ KROUŽKY fungují BEZE ZMĚNY

Pozor, pozor! !! V PÁTEK BUDE ZAVŘENO, ale KŘOUŽKY FUNGUJÍ BEZE ZMĚNY !! Lidičky z team Lanovka si vyjeli vyvětrat hlavy a hlavně zkusit formu po celé zimě tréninku, proto v pátek bude… Více