Omezení na stěně

10.2.2019 | Akce

OMEZENÍ NA STĚNĚ 

Čtvrtek 7. 2. dopoledne sundáme černé bouldry a část cest na lano v profilu – schody, tam jak jsou golfy (velké černé struktůry).

Pátek 9. 2. dopoledne sundáme bouldry v profilech na lano, žluté bouldry a cesty na lano v profilu – jedno břicho

Pátek po 20 hodině začneme sundavat celý bouldrový hřib a zbytek profilů na lano (převis, žlutá kolmice, dvě břicha a položený profil).

Sobota 9. 2. Lanovka bude do 16 hodin zavřená. Bude probíhat stavění a příprava osvětlení.

V 18 hodin to vypukne #BOULDERLIVEMIX závody, které u nás nemají obdoby. Co nejvíce netradiční bouldry, aby byli zajímavý jak pro lezce, tak diváka. Dva DJ přímo na stěně, osvětlení a další novinky! Máte se na co těšit! Přijď se podívat nebo závodit. Bude to jízda!

Neděle 10. 2. Všechny bouldry zůstanou na svém místě, vyzkoušejte je, pokud nemůžete dorazit v sobotu… 

Neděle po 20 hodině, bouldry sundáme a začneme stavět. Stavět se bude celý týden. Do konce týdne bychom měli tedy dostavět 50 nových cest na lano a 50 bouldrů… Jaro se blíží a je potřeba se na něj připravit, co říkáte? 


Honza „Tráva“ Czech Expedition Manáslu 18

„Manaslu (8156 m) – Hora duchovna láká. Po 3 letech se na její svahy vrátil i jeden ze současných nejzkušenějších českých himalájských kopcolezců Honza „Tráva“ Trávníček a jeho přítelkyně Miri… Více


Promítání 1.3. v 19:30 – Nanga Parbat Czech Expedition 2018

V loňském roce se vydala česká expedice čítající 9 horolezců změřit své síly s 9. nejvyšší horou světa NANGA PARBAT, která se nalézá v severním Pakistánu. Přijďte se… Více